Hakkımızda

350 araç ve 430 çalışanıyla hizmet veren Akkoyun Seyahat; personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, kongre, seminer ve organizasyon taşımacılığı, turizm taşımacılığı, yük taşımacılığı, VIP taşımacılık, operasyonel filo ve iş makinası kiralama alanlarında faaliyetini sürdürmektedir. Sunduğu hizmetleri son model araç filosu ve işlerinde deneyimli, tüm yeterlilik belgelerine sahip güler yüzlü çalışanlarıyla yürütmekte olan ve araçlarını kendine ait uygu sistemiyle takip eden Akkoyun Seyahat sektöründe birçok ilke imza atmıştır.

Ege Bölgesinde ilk ISO 9001 kalite belgesini alarak, şoförlerine ilk Psikoteknik belgesini aldırarak ve Akkoyun Veri analiz sistemiyle araç durumlarını ve müşteri memnuniyetini sürekli iyileştiren Akkoyun Seyahat kapıdan başlayan servis anlayışını sürdürmektedir.

Tarihçe

1979 yılında otobüsçülük sektörüne adım atan Ferit AKKOYUN, 1984 yılında Akkoyun Otobüs İşletmesini kurmuş sektörde ilkler arasındaki yerini almıştır. 1994 yılında oğullarınında desteğiyle yeniden yapılandırılan kuruluş, Akkoyun Seyahat Taşımacılık İnşaat, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanını alarak taşımacılık sektöründe birçok ilke imza atarak sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmaya devam etmektedir.

Deneyimli ve Eğitimli Şoförler

Kalite Tesadüf Değildir
Akkoyun Seyahat bünyesinde çalıştırdığı şoförlerine sürekli olarak iş güvenliği ve işçi sağlığı eğitimi, ilk yardım eğitimi, yangın söndürme eğitimi, kriz yönetimi ve değişen yönetmelikler hakkında eğitimler vererek hizmet kalitesini artırmayı amaçlamaktadır.
Ana Sayfa
Tamir-Bakım Servisimiz
İletişim

Akkoyun Oto Bakım Servisi

Kendi bünyemizdeki araçlarımıza bakım-onarım hizmeti vermek amacıyla kurulan servisimiz, her marka ve tipteki araçlara model ayrımı yapmadan işlerinde uzman ustalarımız ile mekanik, elektrik, kaporta ve boya alanlarında hizmet vermektedir.

Servisimiz dışarıdan gelen talepleri de karşılamaktadır.

Uygun Fiyatlarla

Bakım - Onarım

Sizde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla orjinal yedek parça kullanan, modern ekip ve ekipmanlar ile hizmet sunan servisimize bekliyoruz.

Belgelerimiz